| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Ηλεκτρικός οδηγός LED 15W Ηλεκτρική τροφοδοσία 12V Μετασχηματιστής 220-240V AC σε 12DC για το ντουλάπι Φώτα ζώνης σταθερής τάσης Προϊόντα Χαρακτηριστικά
- GB/T19510 τελευταία πρότυπη συσκευή ελέγχου LED τα προϊόντα διαθέτουν υψηλές τιμές PF, ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις ηλεκτρομαγνητικής συμβατότητας (EMC)
και είναι ασφαλείς και αξιόπιστες στη χρήση τους·
- Η σειρά τροφοδοσίας του οδηγού περιλαμβάνει τέσσερις προδιαγραφές: 15W, 24W, 36W και 60W.
- Η ολόκληρη σειρά έχει πάχος 16,5 mm και διαθέτει διεπαφή εξόδου 6 πινών, προσφέροντας λεπτότερο και πιο ομαλό σχεδιασμό.
- Δύο επιλογές διεπαφής εξόδου είναι διαθέσιμες: μαύρο και λευκό.ενώ η λευκή διεπαφή έχει ένα αρνητικό τερματικό αριστερά και ένα θετικό τερματικό δεξιά;
- Όλη η σειρά παρέχει πλήρη ισχύ χωρίς υπερβολικές προδιαγραφές.
- Περιλαμβάνει προστασία από υπερτάσεις, υπερστροφές, βραχυκυκλώματα και κεραυνό.
| Σχήμα | ΑΚΒ15-12V |
| Δύναμη | 15W |
| Τεχνολογία | 220-240V |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τρέχων | 1.25Α |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 82% |
| Παράγοντας ισχύος | ≥0.9 |
| Διάσταση | 117*48*16.5mm |
| Πιστοποίηση | ΚΑΚ |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Ηλεκτρικός οδηγός LED 15W Ηλεκτρική τροφοδοσία 12V Μετασχηματιστής 220-240V AC σε 12DC για το ντουλάπι Φώτα ζώνης σταθερής τάσης Προϊόντα Χαρακτηριστικά
- GB/T19510 τελευταία πρότυπη συσκευή ελέγχου LED τα προϊόντα διαθέτουν υψηλές τιμές PF, ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις ηλεκτρομαγνητικής συμβατότητας (EMC)
και είναι ασφαλείς και αξιόπιστες στη χρήση τους·
- Η σειρά τροφοδοσίας του οδηγού περιλαμβάνει τέσσερις προδιαγραφές: 15W, 24W, 36W και 60W.
- Η ολόκληρη σειρά έχει πάχος 16,5 mm και διαθέτει διεπαφή εξόδου 6 πινών, προσφέροντας λεπτότερο και πιο ομαλό σχεδιασμό.
- Δύο επιλογές διεπαφής εξόδου είναι διαθέσιμες: μαύρο και λευκό.ενώ η λευκή διεπαφή έχει ένα αρνητικό τερματικό αριστερά και ένα θετικό τερματικό δεξιά;
- Όλη η σειρά παρέχει πλήρη ισχύ χωρίς υπερβολικές προδιαγραφές.
- Περιλαμβάνει προστασία από υπερτάσεις, υπερστροφές, βραχυκυκλώματα και κεραυνό.
| Σχήμα | ΑΚΒ15-12V |
| Δύναμη | 15W |
| Τεχνολογία | 220-240V |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τρέχων | 1.25Α |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 82% |
| Παράγοντας ισχύος | ≥0.9 |
| Διάσταση | 117*48*16.5mm |
| Πιστοποίηση | ΚΑΚ |