| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Κλείστε και τους δύο αισθητήρες ταυτόχρονα.
Ενεργοποίηση: Οποιοσδήποτε αισθητήρας είναι απενεργοποιημένος.
| Σχήμα | ΑΕΚ120-IR-2 |
| Τεχνολογία | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Απόσταση αισθητήρα | 0-8 εκατοστά |
| Διάσταση | 108*44*15mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Κλείστε και τους δύο αισθητήρες ταυτόχρονα.
Ενεργοποίηση: Οποιοσδήποτε αισθητήρας είναι απενεργοποιημένος.
| Σχήμα | ΑΕΚ120-IR-2 |
| Τεχνολογία | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Απόσταση αισθητήρα | 0-8 εκατοστά |
| Διάσταση | 108*44*15mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |