| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Kierowca LED 15W Zasilanie 12V Transformator 220-240V AC do 12DC dla szafy Światła pasmowe Produkty o stałym napięciu
- GB/T19510 najnowsze standardy urządzeń sterujących LED Produkty posiadają wysokie wartości PF, spełniają wymagania zgodności elektromagnetycznej (EMC)
są bezpieczne i niezawodne w użyciu;
- seria zasilania kierowcy obejmuje cztery specyfikacje: 15W, 24W, 36W i 60W;
- Cała seria ma grubość 16,5 mm i posiada interfejs wyjściowy 6-pin, oferujący cieńszą i bardziej zrównoważoną konstrukcję;
- dostępne są dwie opcje interfejsu wyjściowego: czarno-biały.podczas gdy biały interfejs ma końcówkę ujemną po lewej i dodatnią po prawej stronie;
- Cała seria zapewnia pełną moc wyjściową bez przesadzonych specyfikacji;
- Obejmuje ochronę przed nad napięciem, prądem, zwarciem i błyskawicami.
| Model | AQB15-12V |
| Władza | 15 W |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 1.25A |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Efektywność | 82% |
| Wskaźnik mocy | ≥ 0.9 |
| Wymiar | 117*48*16,5 mm |
| Certyfikacja | CCC |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Kierowca LED 15W Zasilanie 12V Transformator 220-240V AC do 12DC dla szafy Światła pasmowe Produkty o stałym napięciu
- GB/T19510 najnowsze standardy urządzeń sterujących LED Produkty posiadają wysokie wartości PF, spełniają wymagania zgodności elektromagnetycznej (EMC)
są bezpieczne i niezawodne w użyciu;
- seria zasilania kierowcy obejmuje cztery specyfikacje: 15W, 24W, 36W i 60W;
- Cała seria ma grubość 16,5 mm i posiada interfejs wyjściowy 6-pin, oferujący cieńszą i bardziej zrównoważoną konstrukcję;
- dostępne są dwie opcje interfejsu wyjściowego: czarno-biały.podczas gdy biały interfejs ma końcówkę ujemną po lewej i dodatnią po prawej stronie;
- Cała seria zapewnia pełną moc wyjściową bez przesadzonych specyfikacji;
- Obejmuje ochronę przed nad napięciem, prądem, zwarciem i błyskawicami.
| Model | AQB15-12V |
| Władza | 15 W |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 1.25A |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Efektywność | 82% |
| Wskaźnik mocy | ≥ 0.9 |
| Wymiar | 117*48*16,5 mm |
| Certyfikacja | CCC |