| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
LED Sürücü 15W Güç kaynağı 12V Transformör 220-240V Kabine Çizgi Işıkları için AC'den 12DC'ye
- GB/T19510 en son LED kontrol cihazı standart ürünleri yüksek PF değerlerine sahiptir,elektromanyetik uyumluluk (EMC) gereksinimlerini karşılar
ve kullanımı güvenli ve güvenilir;
- Sürücü güç kaynağı serisi dört özellik içerir: 15W, 24W, 36W ve 60W;
- Tüm serinin kalınlığı 16.5 mm'dir ve daha ince ve daha düzenli bir tasarım sunan 6 pinli çıkış arayüzüne sahiptir;
- İki çıkış arayüzü seçeneği mevcuttur: siyah ve beyaz.Beyaz arayüz solda negatif bir terminal ve sağda pozitif bir terminal varken;
- Tüm seriler, abartılı özellikler olmadan tam güç çıkışı sağlar;
- Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve yıldırım koruması içerir.
| Model | AQB15-12V |
| Güç | 15W |
| Giriş Voltajı | 220-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 1.25A |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Verimlilik | % 82 |
| Güç faktörü | ≥ 0.9 |
| Boyut | 117*48*16.5mm |
| Sertifikasyon | CCC |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
LED Sürücü 15W Güç kaynağı 12V Transformör 220-240V Kabine Çizgi Işıkları için AC'den 12DC'ye
- GB/T19510 en son LED kontrol cihazı standart ürünleri yüksek PF değerlerine sahiptir,elektromanyetik uyumluluk (EMC) gereksinimlerini karşılar
ve kullanımı güvenli ve güvenilir;
- Sürücü güç kaynağı serisi dört özellik içerir: 15W, 24W, 36W ve 60W;
- Tüm serinin kalınlığı 16.5 mm'dir ve daha ince ve daha düzenli bir tasarım sunan 6 pinli çıkış arayüzüne sahiptir;
- İki çıkış arayüzü seçeneği mevcuttur: siyah ve beyaz.Beyaz arayüz solda negatif bir terminal ve sağda pozitif bir terminal varken;
- Tüm seriler, abartılı özellikler olmadan tam güç çıkışı sağlar;
- Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve yıldırım koruması içerir.
| Model | AQB15-12V |
| Güç | 15W |
| Giriş Voltajı | 220-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 1.25A |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Verimlilik | % 82 |
| Güç faktörü | ≥ 0.9 |
| Boyut | 117*48*16.5mm |
| Sertifikasyon | CCC |