| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele modi
Aan/Uit + CCT-aanpassing: Handzwaai Aan/Uit, Handzwaai >0.5S
Gaat naar traploze CCT-modus, aanpassingsbereik 0%-100%
| Model | AEK120-IR-CCT |
| Ingangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Sensorsafstand | 0-8cm |
| Afmetingen | 108*44*15mm |
| Maatwerk | Ondersteuning |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele modi
Aan/Uit + CCT-aanpassing: Handzwaai Aan/Uit, Handzwaai >0.5S
Gaat naar traploze CCT-modus, aanpassingsbereik 0%-100%
| Model | AEK120-IR-CCT |
| Ingangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Sensorsafstand | 0-8cm |
| Afmetingen | 108*44*15mm |
| Maatwerk | Ondersteuning |