| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργίες
Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση + Ρύθμιση CCT: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση με κίνηση χεριού, κίνηση χεριού >0.5S
Είσοδος σε Λειτουργία Αδιάλειπτης Ρύθμισης CCT, Εύρος Ρύθμισης 0%-100%
| Μοντέλο | AEK120-IR-CCT |
| Τάση Εισόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Απόσταση αισθητήρα | 0-8cm |
| Διαστάσεις | 108*44*15mm |
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργίες
Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση + Ρύθμιση CCT: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση με κίνηση χεριού, κίνηση χεριού >0.5S
Είσοδος σε Λειτουργία Αδιάλειπτης Ρύθμισης CCT, Εύρος Ρύθμισης 0%-100%
| Μοντέλο | AEK120-IR-CCT |
| Τάση Εισόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Απόσταση αισθητήρα | 0-8cm |
| Διαστάσεις | 108*44*15mm |
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |