| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Παράλληλος Ελεγκτής Τροφοδοσίας |
| Μοντέλο | SFY-0081 |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέθοδος Εργασίας | Επέκταση του εύρους ελέγχου |
| Διαστάσεις | 60x41x11.5mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Παράλληλος Ελεγκτής Τροφοδοσίας |
| Μοντέλο | SFY-0081 |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέθοδος Εργασίας | Επέκταση του εύρους ελέγχου |
| Διαστάσεις | 60x41x11.5mm |