| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Parallelle vermogensregelaar |
| Model | SFY-0081 |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Kleur | Zwart |
| Werkmethode | Vergroot het besturingsbereik |
| Afmetingen | 60 x 41 x 11,5 mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Parallelle vermogensregelaar |
| Model | SFY-0081 |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Kleur | Zwart |
| Werkmethode | Vergroot het besturingsbereik |
| Afmetingen | 60 x 41 x 11,5 mm |