| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Paralel Güç Kontrol Cihazı |
| Model | SFY-0081 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Yöntemi | Kontrol aralığını genişletme |
| Boyutlar | 60x41x11.5mm |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Paralel Güç Kontrol Cihazı |
| Model | SFY-0081 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Yöntemi | Kontrol aralığını genişletme |
| Boyutlar | 60x41x11.5mm |