| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Równoległy sterownik mocy |
| Model | SFY-0081 |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Kolor | Czarne |
| Metoda pracy | Zwiększenie zakresu sterowania |
| Wymiary | 60x41x11,5 mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Równoległy sterownik mocy |
| Model | SFY-0081 |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Kolor | Czarne |
| Metoda pracy | Zwiększenie zakresu sterowania |
| Wymiary | 60x41x11,5 mm |