| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Wyłącz: Zablokuj oba czujniki jednocześnie.
Włącz: Jeden z czujników jest odblokowany.
| Model | AEK120-IR-2 |
| Napięcie wejściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Odległość czujnika | 0-8cm |
| Wymiary | 108*44*15mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Wyłącz: Zablokuj oba czujniki jednocześnie.
Włącz: Jeden z czujników jest odblokowany.
| Model | AEK120-IR-2 |
| Napięcie wejściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Odległość czujnika | 0-8cm |
| Wymiary | 108*44*15mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |