| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby funkcjonalne
Włączenie/wyłączenie + regulacja CCT: Włączenie/wyłączenie fali ręcznej, fala ręczna >0,5S
Wchodzi w tryb CCT bezkroków, zakres regulacji 0%-100%
| Model | AEK120-IR-CCT |
| Napięcie wejściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Odległość czujnika | 0-8 cm |
| Wymiar | 108*44*15 mm |
| Cust | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby funkcjonalne
Włączenie/wyłączenie + regulacja CCT: Włączenie/wyłączenie fali ręcznej, fala ręczna >0,5S
Wchodzi w tryb CCT bezkroków, zakres regulacji 0%-100%
| Model | AEK120-IR-CCT |
| Napięcie wejściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Odległość czujnika | 0-8 cm |
| Wymiar | 108*44*15 mm |
| Cust | Wsparcie |