| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Fonksiyonel Modlar
Açma/Kapama + CCT Ayarı: El-Sallama Açma/Kapama, El-Sallama >0.5S
Kademesiz CCT Moduna Girer, Ayar Aralığı %0-%100
| Model | AEK120-IR-CCT |
| Giriş Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Sensör mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 108*44*15mm |
| Özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD3.32/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Fonksiyonel Modlar
Açma/Kapama + CCT Ayarı: El-Sallama Açma/Kapama, El-Sallama >0.5S
Kademesiz CCT Moduna Girer, Ayar Aralığı %0-%100
| Model | AEK120-IR-CCT |
| Giriş Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Sensör mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 108*44*15mm |
| Özelleştirme | Destek |