| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Membran merkezi karartma anahtarı |
|---|---|
| Model | AEK-MS-01 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Bekleme gücü | <0,5W |
| Kablo Uzunluğu | 2m |
| Kontrol Yöntemi | Merkezi kontrol |
| Boyutları | 21.9×10×1850mm |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Membran merkezi karartma anahtarı |
|---|---|
| Model | AEK-MS-01 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Bekleme gücü | <0,5W |
| Kablo Uzunluğu | 2m |
| Kontrol Yöntemi | Merkezi kontrol |
| Boyutları | 21.9×10×1850mm |