| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Membraancentrale dimmingschakelaar |
|---|---|
| Model | AEK-MS-01 |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Stand-by-vermogen | < 0,5 W |
| Kabellengte | 2 m |
| Controlemethode | Gecentraliseerde controle |
| Afmetingen | 21.9 × 10 × 1850 mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Membraancentrale dimmingschakelaar |
|---|---|
| Model | AEK-MS-01 |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Stand-by-vermogen | < 0,5 W |
| Kabellengte | 2 m |
| Controlemethode | Gecentraliseerde controle |
| Afmetingen | 21.9 × 10 × 1850 mm |