| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Membranowy przełącznik ściemniacza scentralizowanego |
|---|---|
| Model | AEK-MS-01 |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | <0.5W |
| Długość kabla | 2m |
| Metoda sterowania | Sterowanie scentralizowane |
| Wymiary | 21.9×10×1850mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Membranowy przełącznik ściemniacza scentralizowanego |
|---|---|
| Model | AEK-MS-01 |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | <0.5W |
| Długość kabla | 2m |
| Metoda sterowania | Sterowanie scentralizowane |
| Wymiary | 21.9×10×1850mm |