| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Κεντρικός διακόπτης dimming μεμβράνης |
|---|---|
| Μοντέλο | AEK-MS-01 |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Ισχύς Αναμονής | <0.5W |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Μέθοδος Ελέγχου | Κεντρικός έλεγχος |
| Διαστάσεις | 21.9×10×1850mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Κεντρικός διακόπτης dimming μεμβράνης |
|---|---|
| Μοντέλο | AEK-MS-01 |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Ισχύς Αναμονής | <0.5W |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Μέθοδος Ελέγχου | Κεντρικός έλεγχος |
| Διαστάσεις | 21.9×10×1850mm |