| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Uitschakelen: Blokkeer beide sensoren tegelijkertijd.
Inschakelen: Eén van de sensoren is niet geblokkeerd.
| Model | AEK120-IR-2 |
| Ingangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Sensorsafstand | 0-8cm |
| Afmetingen | 108*44*15mm |
| Software maatwerk | Ondersteuning |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Uitschakelen: Blokkeer beide sensoren tegelijkertijd.
Inschakelen: Eén van de sensoren is niet geblokkeerd.
| Model | AEK120-IR-2 |
| Ingangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Sensorsafstand | 0-8cm |
| Afmetingen | 108*44*15mm |
| Software maatwerk | Ondersteuning |