| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Dimming/CCT-controleboks |
| Model | LET-MC3A |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Uitgangsstroom | 5A |
| Controlemethode | Onderafdeling |
| Kleur | Zwart |
| Afstandsmeting | 0-10m |
| Afmetingen | 63x50x14 mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Dimming/CCT-controleboks |
| Model | LET-MC3A |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Uitgangsstroom | 5A |
| Controlemethode | Onderafdeling |
| Kleur | Zwart |
| Afstandsmeting | 0-10m |
| Afmetingen | 63x50x14 mm |