| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| نام محصول | جعبه کنترل دیمینگ/CCT |
| مدل | LET-MC3A |
| ولتاژ ورودی | 12-24V |
| جریان خروجی | 5A |
| روش کنترل | کنترل فرعی |
| رنگ | سیاه |
| فاصله تشخیص | 0-10 متر |
| ابعاد | 63x50x14 میلی متر |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| نام محصول | جعبه کنترل دیمینگ/CCT |
| مدل | LET-MC3A |
| ولتاژ ورودی | 12-24V |
| جریان خروجی | 5A |
| روش کنترل | کنترل فرعی |
| رنگ | سیاه |
| فاصله تشخیص | 0-10 متر |
| ابعاد | 63x50x14 میلی متر |