| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Pudełko do sterowania ściemnianiem/CCT |
| Model | LET-MC3A |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Metoda sterowania | Sterowanie podrzędne |
| Kolor | Czarny |
| Odległość czujnika | 0-10m |
| Wymiary | 63x50x14mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Pudełko do sterowania ściemnianiem/CCT |
| Model | LET-MC3A |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Metoda sterowania | Sterowanie podrzędne |
| Kolor | Czarny |
| Odległość czujnika | 0-10m |
| Wymiary | 63x50x14mm |