| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Item No. | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| Output Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Touch |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension(mm) | 65*54*11.2mm |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Item No. | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| Output Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Touch |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension(mm) | 65*54*11.2mm |