| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD4.25/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Item No. | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Rated Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Touch/Microwave |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension (mm) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD4.25/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Item No. | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Rated Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Touch/Microwave |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension (mm) | L109xW60xH11.2mm |