| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD1.29/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Item No. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Rated Output Voltage | 100-240V |
| Output Current | 1000mA |
| Output Power | 120/240W |
| Dimension(mm) | 39*22*14mm |
| Control Signal Voltage | 12-24V |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD1.29/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Item No. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Rated Output Voltage | 100-240V |
| Output Current | 1000mA |
| Output Power | 120/240W |
| Dimension(mm) | 39*22*14mm |
| Control Signal Voltage | 12-24V |