| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD10.06/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Model | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| DC Voltage | 24V |
| Output Current | 3750mA |
| Output Power | 90W |
| Rated Input Voltage | 100-120VAC |
| Input Frequency | 60Hz |
| Power Factor (full load) | 0.5 |
| Efficiency | 86.5% |
| Dimension (mm) | 219×78×16.5mm |
| Certificates | UL/FCC |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD10.06/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
| Model | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| DC Voltage | 24V |
| Output Current | 3750mA |
| Output Power | 90W |
| Rated Input Voltage | 100-120VAC |
| Input Frequency | 60Hz |
| Power Factor (full load) | 0.5 |
| Efficiency | 86.5% |
| Dimension (mm) | 219×78×16.5mm |
| Certificates | UL/FCC |