| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
İkisi de aynı anda kilitlenir.
Aktar: Sensörlerin biri kilitlenmiş.
| Model | AEK120-IR-2 |
| Giriş Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Sensör mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 108*44*15mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD4.8/PCS |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
İkisi de aynı anda kilitlenir.
Aktar: Sensörlerin biri kilitlenmiş.
| Model | AEK120-IR-2 |
| Giriş Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Sensör mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 108*44*15mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |