| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Altı anahtarlı panel kablosuz anahtarı |
|---|---|
| Model | OZ-2.4G anahtarı. |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Sinyal Türü | 2.4G |
| Kablosuz iletişim mesafesi | ≤5M |
| İndüksiyon mesafesi | / |
| Renk | Siyah |
| Boyutları | 39x23,5x9mm |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Altı anahtarlı panel kablosuz anahtarı |
|---|---|
| Model | OZ-2.4G anahtarı. |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Sinyal Türü | 2.4G |
| Kablosuz iletişim mesafesi | ≤5M |
| İndüksiyon mesafesi | / |
| Renk | Siyah |
| Boyutları | 39x23,5x9mm |