| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Sześciokładowy przełącznik bezprzewodowy |
|---|---|
| Model | OZ-2.4G-Switch |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Rodzaj sygnału | 2.4G |
| Odległość komunikacji bezprzewodowej | ≤ 5M |
| Odległość indukcyjna | / |
| Kolor | Czarne |
| Wymiary | 39x23,5x9 mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Sześciokładowy przełącznik bezprzewodowy |
|---|---|
| Model | OZ-2.4G-Switch |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Rodzaj sygnału | 2.4G |
| Odległość komunikacji bezprzewodowej | ≤ 5M |
| Odległość indukcyjna | / |
| Kolor | Czarne |
| Wymiary | 39x23,5x9 mm |