| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Zes sleutels draadloze schakelaar |
|---|---|
| Model | OZ-2.4G-Switch |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Type signaal | 2.4G |
| Draadloze communicatieafstand | ≤ 5M |
| Inductieafstand | / |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 39 x 23,5 x 9 mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Zes sleutels draadloze schakelaar |
|---|---|
| Model | OZ-2.4G-Switch |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Type signaal | 2.4G |
| Draadloze communicatieafstand | ≤ 5M |
| Inductieafstand | / |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | 39 x 23,5 x 9 mm |