| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Ασύρματος διακόπτης πάνελ έξι πλήκτρων |
|---|---|
| Μοντέλο | OZ-2.4G-Switch |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Τύπος Σήματος | 2.4G |
| Απόσταση Ασύρματης Επικοινωνίας | ≤5M |
| Απόσταση Επαγωγής | / |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 39x23.5x9mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.03/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Ασύρματος διακόπτης πάνελ έξι πλήκτρων |
|---|---|
| Μοντέλο | OZ-2.4G-Switch |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Τύπος Σήματος | 2.4G |
| Απόσταση Ασύρματης Επικοινωνίας | ≤5M |
| Απόσταση Επαγωγής | / |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 39x23.5x9mm |