| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | 3-Kablolu Çift Renk Kontrol Kutusu |
| Model | LET-MC3 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Kontrol Yöntemi | Alt Kontrol |
| Renk | Siyah |
| Algılama Mesafesi | 0-10m |
| Boyutlar | 63x50x14mm |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | 3-Kablolu Çift Renk Kontrol Kutusu |
| Model | LET-MC3 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Kontrol Yöntemi | Alt Kontrol |
| Renk | Siyah |
| Algılama Mesafesi | 0-10m |
| Boyutlar | 63x50x14mm |