| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | A23017/A23057 |
| اندازه شیار | 41x12.5mm/35x12mm |
| ولتاژ محصول | 12/24VDC |
| CRI (شاخص نمود رنگ) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| توان | 8W/m |
| گزینههای دمای رنگ | 3000K/4000K/6000K |
| سوئیچ القایی | حسگر بدن انسان PIR |
| زاویه انتشار | نورپردازی مستقیم |
| گزینههای رنگ بدنه | رنگ آلومینیوم اصلی و رنگ شامپاین |
| سفارشیسازی طول | پشتیبانی میشود (قابل سفارشیسازی بر اساس اندازه مورد نیاز) |
| نوع نصب | جذب مغناطیسی روی تخته چوبی |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | A23017/A23057 |
| اندازه شیار | 41x12.5mm/35x12mm |
| ولتاژ محصول | 12/24VDC |
| CRI (شاخص نمود رنگ) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| توان | 8W/m |
| گزینههای دمای رنگ | 3000K/4000K/6000K |
| سوئیچ القایی | حسگر بدن انسان PIR |
| زاویه انتشار | نورپردازی مستقیم |
| گزینههای رنگ بدنه | رنگ آلومینیوم اصلی و رنگ شامپاین |
| سفارشیسازی طول | پشتیبانی میشود (قابل سفارشیسازی بر اساس اندازه مورد نیاز) |
| نوع نصب | جذب مغناطیسی روی تخته چوبی |