| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A24020/A24030/A24031 |
|---|---|
| Grootte in de gleuf | 80x10mm/42x13mm/53x14mm |
| Productspanning | 12VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K |
| Uitstralingshoek | Bewustmaking van de verlichting |
| Kleuropties voor de behuizing | Mat zwart |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Bevestig op de kast |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A24020/A24030/A24031 |
|---|---|
| Grootte in de gleuf | 80x10mm/42x13mm/53x14mm |
| Productspanning | 12VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K |
| Uitstralingshoek | Bewustmaking van de verlichting |
| Kleuropties voor de behuizing | Mat zwart |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Bevestig op de kast |