| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | A23052/A23054 |
| Grootte in de gleuf | 22.2x18mm. |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K/6000K |
| Uitstralingshoek | Trilaterale verlichting |
| Kleuropties voor de behuizing | Originele aluminiumkleur |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Op het kastenbord gemonteerd oppervlak |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | A23052/A23054 |
| Grootte in de gleuf | 22.2x18mm. |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K/6000K |
| Uitstralingshoek | Trilaterale verlichting |
| Kleuropties voor de behuizing | Originele aluminiumkleur |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Op het kastenbord gemonteerd oppervlak |