| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Μοντέλο | A23063/A24010 |
|---|---|
| Μέγεθος Εγκοπής | 57x26mm/73x25.3mm |
| Τάση Προϊόντος | 12VDC |
| CRI (Δείκτης Απόδοσης Χρώματος) | > 90 |
| Πηγή Φωτός | SMD2835 |
| Αριθμός LED/m | 162/m |
| Ισχύς | 8W/m |
| Επιλογές Θερμοκρασίας Χρώματος | 3000K/4000K |
| Γωνία Εκπομπής | Άμεσος Φωτισμός |
| Επιλογές Χρώματος Περιβλήματος | Ματ Μαύρο |
| Προσαρμογή Μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά Απαιτούμενο Μέγεθος) |
| Τύπος Εγκατάστασης | Στερέωση στο ντουλάπι |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Μοντέλο | A23063/A24010 |
|---|---|
| Μέγεθος Εγκοπής | 57x26mm/73x25.3mm |
| Τάση Προϊόντος | 12VDC |
| CRI (Δείκτης Απόδοσης Χρώματος) | > 90 |
| Πηγή Φωτός | SMD2835 |
| Αριθμός LED/m | 162/m |
| Ισχύς | 8W/m |
| Επιλογές Θερμοκρασίας Χρώματος | 3000K/4000K |
| Γωνία Εκπομπής | Άμεσος Φωτισμός |
| Επιλογές Χρώματος Περιβλήματος | Ματ Μαύρο |
| Προσαρμογή Μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά Απαιτούμενο Μέγεθος) |
| Τύπος Εγκατάστασης | Στερέωση στο ντουλάπι |