| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A23063/A24010 |
|---|---|
| Sleufgrootte | 57x26mm/73x25.3mm |
| Productspanning | 12VDC |
| CRI (Kleurweergave-index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| LEDs/m | 162/m |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K |
| Emissiefhoek | Directe Verlichting |
| Behuizingskleur Opties | Mat Zwart |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Grootte) |
| Installatietype | Bevestigen aan de kast |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A23063/A24010 |
|---|---|
| Sleufgrootte | 57x26mm/73x25.3mm |
| Productspanning | 12VDC |
| CRI (Kleurweergave-index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| LEDs/m | 162/m |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K |
| Emissiefhoek | Directe Verlichting |
| Behuizingskleur Opties | Mat Zwart |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Grootte) |
| Installatietype | Bevestigen aan de kast |