| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | A24037/A24038/A24039 |
|---|---|
| اندازه ی سوراخ شده | 80x16mm/80x13mm/80x9.5mm |
| ولتاژ محصول | 12VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| قدرت | 8W/m |
| گزینه های دمای رنگ | 3000K/4000K |
| زاویه انتشار | هدایت نور |
| انتخاب رنگ مسکن | سیاه مات |
| سفارشی کردن طول | پشتیبانی می شود (بر اساس اندازه مورد نیاز سفارشی می شود) |
| نوع نصب | بر روی کابینت پایه وصل کنید |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | A24037/A24038/A24039 |
|---|---|
| اندازه ی سوراخ شده | 80x16mm/80x13mm/80x9.5mm |
| ولتاژ محصول | 12VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| قدرت | 8W/m |
| گزینه های دمای رنگ | 3000K/4000K |
| زاویه انتشار | هدایت نور |
| انتخاب رنگ مسکن | سیاه مات |
| سفارشی کردن طول | پشتیبانی می شود (بر اساس اندازه مورد نیاز سفارشی می شود) |
| نوع نصب | بر روی کابینت پایه وصل کنید |