| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | A24037/A24038/A24039 |
|---|---|
| Rozmiar szczeliny | 80x16mm/80x13mm/80x9.5mm |
| Napięcie produktu | 12VDC |
| CRI (Współczynnik oddawania barw) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc | 8W/m |
| Opcje temperatury barwowej | 3000K/4000K |
| Kąt świecenia | Oświetlenie bezpośrednie |
| Opcje koloru obudowy | Matowa czerń |
| Dostosowanie długości | Obsługiwane (możliwość dostosowania do wymaganego rozmiaru) |
| Typ instalacji | Mocowanie do szafki bazowej |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | A24037/A24038/A24039 |
|---|---|
| Rozmiar szczeliny | 80x16mm/80x13mm/80x9.5mm |
| Napięcie produktu | 12VDC |
| CRI (Współczynnik oddawania barw) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc | 8W/m |
| Opcje temperatury barwowej | 3000K/4000K |
| Kąt świecenia | Oświetlenie bezpośrednie |
| Opcje koloru obudowy | Matowa czerń |
| Dostosowanie długości | Obsługiwane (możliwość dostosowania do wymaganego rozmiaru) |
| Typ instalacji | Mocowanie do szafki bazowej |