| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | A23010 |
| Sleufmaat | 19x11mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurenopties | 3000K/4000K/6000K |
| Inductieschakelaar | / |
| Stralingshoek | Voorwaartse en neerwaartse verlichting |
| Behuizingskleuropties | Originele aluminiumkleur & Donkergrijs |
| Lengteaanpassing | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste maat) |
| Installatietype | Bevestigen op de glazen plank |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | A23010 |
| Sleufmaat | 19x11mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurenopties | 3000K/4000K/6000K |
| Inductieschakelaar | / |
| Stralingshoek | Voorwaartse en neerwaartse verlichting |
| Behuizingskleuropties | Originele aluminiumkleur & Donkergrijs |
| Lengteaanpassing | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste maat) |
| Installatietype | Bevestigen op de glazen plank |