| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | A23011 |
| Sleufgrootte | 41x12.5mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleuren Temperatuur Opties | 3000K/4000K/6000K |
| Emissiehoek | Directe Verlichting |
| Behuizing Kleur Opties | Originele aluminium kleur & Champagne Kleur |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Grootte) |
| Installatietype | Magnetische aantrekking op de houten plank |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | A23011 |
| Sleufgrootte | 41x12.5mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleuren Temperatuur Opties | 3000K/4000K/6000K |
| Emissiehoek | Directe Verlichting |
| Behuizing Kleur Opties | Originele aluminium kleur & Champagne Kleur |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Grootte) |
| Installatietype | Magnetische aantrekking op de houten plank |