| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | A24034-F | A24034-G | A24034-S |
| Μέγεθος εγκοπής | 300×8x8.6mm | 19×27mm | 310×8x8.6mm |
| Τάση Προϊόντος | 12/24VDC |
| CRI (Δείκτης Απόδοσης Χρώματος) | > 90 |
| Πηγή Φωτός | SMD2835 |
| Ισχύς | 8W/m |
| Επιλογές Θερμοκρασίας Χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Επιλογές Χρώματος Περιβλήματος | Μαύρο |
| Προσαρμογή Μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά Απαιτούμενο Μέγεθος) |
| Τύπος Εγκατάστασης | Ενσωματωμένο για εγκοπή σε επιφάνεια ντουλαπιού |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | A24034-F | A24034-G | A24034-S |
| Μέγεθος εγκοπής | 300×8x8.6mm | 19×27mm | 310×8x8.6mm |
| Τάση Προϊόντος | 12/24VDC |
| CRI (Δείκτης Απόδοσης Χρώματος) | > 90 |
| Πηγή Φωτός | SMD2835 |
| Ισχύς | 8W/m |
| Επιλογές Θερμοκρασίας Χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Επιλογές Χρώματος Περιβλήματος | Μαύρο |
| Προσαρμογή Μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά Απαιτούμενο Μέγεθος) |
| Τύπος Εγκατάστασης | Ενσωματωμένο για εγκοπή σε επιφάνεια ντουλαπιού |