| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Φώτα LED τριγώνων με υπερ λεπτή επιφάνεια 12/24V
Εγκατάσταση επιφάνειας διαφορετικών ενσωματωμένων προϊόντων, ικανή να εκπέμπει φως από τρεις πλευρές, κάλυψη διάχυσης PC, χωρίς φωτεινά σημεία.
Χρησιμοποιείται για την ανοιχτή εγκατάσταση ράφων και πλευρικών πάνελ σε κουζίνες και ντουλάπες, η φωτεινή ταινία μπορεί να κοπεί από την πλευρά χωρίς καλώδια.
Η φωτεινή επιφάνεια είναι μαλακή και όχι εκθαμβωτική, και η τυποποιημένη διαμόρφωση της λωρίδας φωτός έχει χρωματική απόδοση 90 ή υψηλότερη.
Το τσιπ είναι φτιαγμένο από καθαρό χρυσό σύρμα με χαμηλή εξασθένιση φωτός και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Σχήμα | Α23008/Α23012 |
| Μέγεθος σχισμάτων | 18x9mm. 29x9mm. |
| Τετάρτη | 12/24VDC |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Δύναμη | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Γωνία εκπομπής | Οπτικός φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος στεγασμάτων | Αρχικό χρώμα αλουμινίου |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (προσαρμόζεται ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφάνεια τοποθετημένη στο καμπίνα |
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Φώτα LED τριγώνων με υπερ λεπτή επιφάνεια 12/24V
Εγκατάσταση επιφάνειας διαφορετικών ενσωματωμένων προϊόντων, ικανή να εκπέμπει φως από τρεις πλευρές, κάλυψη διάχυσης PC, χωρίς φωτεινά σημεία.
Χρησιμοποιείται για την ανοιχτή εγκατάσταση ράφων και πλευρικών πάνελ σε κουζίνες και ντουλάπες, η φωτεινή ταινία μπορεί να κοπεί από την πλευρά χωρίς καλώδια.
Η φωτεινή επιφάνεια είναι μαλακή και όχι εκθαμβωτική, και η τυποποιημένη διαμόρφωση της λωρίδας φωτός έχει χρωματική απόδοση 90 ή υψηλότερη.
Το τσιπ είναι φτιαγμένο από καθαρό χρυσό σύρμα με χαμηλή εξασθένιση φωτός και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Σχήμα | Α23008/Α23012 |
| Μέγεθος σχισμάτων | 18x9mm. 29x9mm. |
| Τετάρτη | 12/24VDC |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Δύναμη | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Γωνία εκπομπής | Οπτικός φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος στεγασμάτων | Αρχικό χρώμα αλουμινίου |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (προσαρμόζεται ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφάνεια τοποθετημένη στο καμπίνα |
![]()
![]()
![]()