| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Letaron 12/24V ultra dunne oppervlakte gemonteerde LED-driehoekige lichten
Op het oppervlak gemonteerde installatie van verschillende ingebedde producten, die licht aan drie zijden kunnen uitzenden, PC-diffusiedekking, geen lichtpunten;
Gebruikt voor de open installatie van planken en zijpanelen in keukens en kasten, kan de lichtstrook zonder kabels aan de zijkant worden gesneden;
Het lichtoppervlak is zacht en niet verblindend en de standaardconfiguratie van de lichtstrook heeft een kleurweergave van 90 of hoger.
De chip is gemaakt van pure gouden draad, met een lage lichtvermogen en een lange levensduur.
| Model | A23008/A23012 |
| Grootte in de gleuf | 18x9mm. 29x9mm. |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K/6000K |
| Uitstralingshoek | Schommellicht |
| Kleuropties voor de behuizing | Originele aluminiumkleur |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Op het kastenbord gemonteerd oppervlak |
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Letaron 12/24V ultra dunne oppervlakte gemonteerde LED-driehoekige lichten
Op het oppervlak gemonteerde installatie van verschillende ingebedde producten, die licht aan drie zijden kunnen uitzenden, PC-diffusiedekking, geen lichtpunten;
Gebruikt voor de open installatie van planken en zijpanelen in keukens en kasten, kan de lichtstrook zonder kabels aan de zijkant worden gesneden;
Het lichtoppervlak is zacht en niet verblindend en de standaardconfiguratie van de lichtstrook heeft een kleurweergave van 90 of hoger.
De chip is gemaakt van pure gouden draad, met een lage lichtvermogen en een lange levensduur.
| Model | A23008/A23012 |
| Grootte in de gleuf | 18x9mm. 29x9mm. |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K/6000K |
| Uitstralingshoek | Schommellicht |
| Kleuropties voor de behuizing | Originele aluminiumkleur |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Op het kastenbord gemonteerd oppervlak |
![]()
![]()
![]()