| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Letaron 12/24V Ultra İnce Yüzeye Monte LED Üçgen Işıklar
Farklı gömülü ürünlerin yüzeye monte kurulumu, üç taraftan ışık yayabilme, PC difüzyon kapağı, ışık noktası yok;
Mutfak ve dolaplardaki rafların ve yan panellerin açık kurulumu için kullanılır, ışık şeridi kenardan kablolar olmadan kesilebilir;
Işıklı yüzey yumuşak ve göz kamaştırıcı değildir ve ışık şeridinin standart yapılandırması 90 veya üzeri renksel geriverim değerine sahiptir.
Çip saf altın telden yapılmıştır. Düşük ışık zayıflaması ve uzun ömürlüdür.
| Model | A23008/A23012 |
| Yivli Boyut | 18x9mm | 29x9mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renksel Geriverim İndeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 8W/m |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K/6000K |
| Yayın Açısı | Eğik Aydınlatma |
| Gövde Rengi Seçenekleri | Orijinal Alüminyum Rengi |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (Gerekli Boyuta Göre Özelleştirilebilir) |
| Kurulum Tipi | Dolap Paneline Yüzeye Monte |
![]()
![]()
![]()
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Letaron 12/24V Ultra İnce Yüzeye Monte LED Üçgen Işıklar
Farklı gömülü ürünlerin yüzeye monte kurulumu, üç taraftan ışık yayabilme, PC difüzyon kapağı, ışık noktası yok;
Mutfak ve dolaplardaki rafların ve yan panellerin açık kurulumu için kullanılır, ışık şeridi kenardan kablolar olmadan kesilebilir;
Işıklı yüzey yumuşak ve göz kamaştırıcı değildir ve ışık şeridinin standart yapılandırması 90 veya üzeri renksel geriverim değerine sahiptir.
Çip saf altın telden yapılmıştır. Düşük ışık zayıflaması ve uzun ömürlüdür.
| Model | A23008/A23012 |
| Yivli Boyut | 18x9mm | 29x9mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renksel Geriverim İndeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 8W/m |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K/6000K |
| Yayın Açısı | Eğik Aydınlatma |
| Gövde Rengi Seçenekleri | Orijinal Alüminyum Rengi |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (Gerekli Boyuta Göre Özelleştirilebilir) |
| Kurulum Tipi | Dolap Paneline Yüzeye Monte |
![]()
![]()
![]()