| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Σχήμα | Α24032/Α24033/Α24034 |
|---|---|
| Μέγεθος σχισμάτων | 71x14mm/60x14mm/60x16mm |
| Τετάρτη | 12VDC |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Δύναμη | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K |
| Γωνία εκπομπής | Κατευθυνόμενος φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος στεγασμάτων | Ματ μαύρο |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (προσαρμόζεται ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Κλείστε στο ντουλάπι |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Σχήμα | Α24032/Α24033/Α24034 |
|---|---|
| Μέγεθος σχισμάτων | 71x14mm/60x14mm/60x16mm |
| Τετάρτη | 12VDC |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Δύναμη | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K |
| Γωνία εκπομπής | Κατευθυνόμενος φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος στεγασμάτων | Ματ μαύρο |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (προσαρμόζεται ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Κλείστε στο ντουλάπι |