| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | A24032/A24033/A24034 |
|---|---|
| اندازه شیار | 71x14mm/60x14mm/60x16mm |
| ولتاژ محصول | 12VDC |
| CRI (شاخص نمود رنگ) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| توان | 8W/m |
| گزینههای دمای رنگ | 3000K/4000K |
| زاویه انتشار | نورپردازی مستقیم |
| گزینههای رنگ بدنه | مشکی مات |
| سفارشیسازی طول | پشتیبانی میشود (قابل سفارشیسازی بر اساس اندازه مورد نیاز) |
| نوع نصب | روی کابینت نصب میشود |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | A24032/A24033/A24034 |
|---|---|
| اندازه شیار | 71x14mm/60x14mm/60x16mm |
| ولتاژ محصول | 12VDC |
| CRI (شاخص نمود رنگ) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| توان | 8W/m |
| گزینههای دمای رنگ | 3000K/4000K |
| زاویه انتشار | نورپردازی مستقیم |
| گزینههای رنگ بدنه | مشکی مات |
| سفارشیسازی طول | پشتیبانی میشود (قابل سفارشیسازی بر اساس اندازه مورد نیاز) |
| نوع نصب | روی کابینت نصب میشود |