| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Αγορά | Παγκόσμια Αγορά |
| Ισχύς Εξόδου | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Συχνότητα Εξόδου | 50/60HZ |
| Συσκευασία | Τσάντα PE και χαρτοκιβώτιο |
| Αποδοτικότητα | ≥85% |
| Τάση Εισόδου | 120-240V AC |
| Τάση Εξόδου | 12V/24V DC |
| Τύπος Εξόδου | Μονός |
Οδηγός LED χωρίς τρεμόπαιγμα, σταθερής τάσης, 220-240V, τροφοδοτικό για καθρέφτη, ντουλάπι, εφαρμογές επίπλων
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Αγορά | Παγκόσμια Αγορά |
| Ισχύς Εξόδου | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Συχνότητα Εξόδου | 50/60HZ |
| Συσκευασία | Τσάντα PE και χαρτοκιβώτιο |
| Αποδοτικότητα | ≥85% |
| Τάση Εισόδου | 120-240V AC |
| Τάση Εξόδου | 12V/24V DC |
| Τύπος Εξόδου | Μονός |
Οδηγός LED χωρίς τρεμόπαιγμα, σταθερής τάσης, 220-240V, τροφοδοτικό για καθρέφτη, ντουλάπι, εφαρμογές επίπλων