| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| مدل | A23006/A23050 |
| اندازه ی سوراخ شده | 12x19mm/19x16.5mm |
| ولتاژ محصول | 12/24VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| قدرت | 8W/m |
| گزینه های دمای رنگ | 3000K/4000K/6000K |
| سوئیچ اندوکشن | / |
| زاویه انتشار | بالا و پایین روشنایی |
| انتخاب رنگ مسکن | رنگ آلومینیوم اصلی و خاکستری تیره |
| سفارشی کردن طول | پشتیبانی می شود (بر اساس اندازه مورد نیاز سفارشی می شود) |
| نوع نصب | روی قفسه چوبی قرار بده |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | Negotiated |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| مدل | A23006/A23050 |
| اندازه ی سوراخ شده | 12x19mm/19x16.5mm |
| ولتاژ محصول | 12/24VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| منبع نور | SMD2835 |
| قدرت | 8W/m |
| گزینه های دمای رنگ | 3000K/4000K/6000K |
| سوئیچ اندوکشن | / |
| زاویه انتشار | بالا و پایین روشنایی |
| انتخاب رنگ مسکن | رنگ آلومینیوم اصلی و خاکستری تیره |
| سفارشی کردن طول | پشتیبانی می شود (بر اساس اندازه مورد نیاز سفارشی می شود) |
| نوع نصب | روی قفسه چوبی قرار بده |