| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | A23006/A23050 |
| Grootte in de gleuf | 12x19 mm/19x16.5 mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K/6000K |
| Inductie-schakelaar | / |
| Uitstralingshoek | Op en neer Verlichting |
| Kleuropties voor de behuizing | Originele aluminiumkleur en donkergrij |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Aanhangsel op het houten plank |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | A23006/A23050 |
| Grootte in de gleuf | 12x19 mm/19x16.5 mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kracht | 8W/m |
| Kleurtemperatuuropties | 3000K/4000K/6000K |
| Inductie-schakelaar | / |
| Uitstralingshoek | Op en neer Verlichting |
| Kleuropties voor de behuizing | Originele aluminiumkleur en donkergrij |
| Aanpassing van lengte | Ondersteund (aanpasbaar per vereiste grootte) |
| Typ van installatie | Aanhangsel op het houten plank |