| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Model | A23006/A23050 |
| Wielkość szczeliny | 12x19mm/19x16.5mm |
| Napięcie produktu | 12/24VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 8W/m |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K/6000K |
| Przełącznik indukcyjny | / |
| Kąt emitowania | W górę i w dół Oświetlenie |
| Wybór koloru obudowy | Oryginalny kolor aluminiowy i ciemno szary |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Rodzaj instalacji | Przymocować na drewnianej półce |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Model | A23006/A23050 |
| Wielkość szczeliny | 12x19mm/19x16.5mm |
| Napięcie produktu | 12/24VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 8W/m |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K/6000K |
| Przełącznik indukcyjny | / |
| Kąt emitowania | W górę i w dół Oświetlenie |
| Wybór koloru obudowy | Oryginalny kolor aluminiowy i ciemno szary |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Rodzaj instalacji | Przymocować na drewnianej półce |